Разлика помеѓу преработките на „Алберт Велики“

Одземен 81 бајт ,  пред 1 година
с
→‎Наводи: Отстранета категорија using AWB
с (→‎Наводи: Додадена категорија using AWB)
с (→‎Наводи: Отстранета категорија using AWB)
[[Категорија:Членови на Доминиканскиот ред]]
[[Категорија:Личности овековечени во споменикот „Валхала“]]
[[Категорија:Откривачи на хемиски елементи]]