Разлика помеѓу преработките на „Алберт Ајнштајн“

Одземен 81 бајт ,  пред 4 месеци
с
→‎Наводи: Отстранета категорија using AWB
с (Правописна исправка, replaced: кои што → коишто using AWB)
с (→‎Наводи: Отстранета категорија using AWB)
[[Категорија:Американски нобеловци]]
[[Категорија:Еврејски нобеловци]]
[[Категорија:Откривачи на хемиски елементи]]