Разлика помеѓу преработките на „Фудбал“

Одземен 81 бајт ,  пред 1 година
с
→‎Поврзано: Отстранување на категорија using AWB
с (Правописна исправка, replaced: Истотака → Исто така using AWB)
с (→‎Поврзано: Отстранување на категорија using AWB)
[[Категорија:Олимписки спортови]]
[[Категорија:Спорт]]
[[Категорија:Откривачи на хемиски елементи]]