Разлика помеѓу преработките на „ФК Лестер Сити“

Одземен 81 бајт ,  пред 9 месеци
с
→‎Надворешни врски: Отстранување на категорија using AWB
с (Правописна исправка, replaced: истотака → исто така (2) using AWB)
с (→‎Надворешни врски: Отстранување на категорија using AWB)
[[Категорија:Фудбалски клубови од Англија|Лестер]]
[[Категорија:ФК Лестер Сити| ]]
[[Категорија:Откривачи на хемиски елементи]]