Разлика помеѓу преработките на „Финале на УЕФА Лигата на шампионите во 1999 година“

с
→‎Наводи: Отстранување на категорија using AWB
с (Правописна исправка, replaced: истотака → исто така using AWB)
с (→‎Наводи: Отстранување на категорија using AWB)
 
[[Категорија:Финалиња на Лигата на шампионите|1999]]
[[Категорија:Откривачи на хемиски елементи]]