Разлика помеѓу преработките на „Спортска Сала Јасмин“

с
→‎Надворешни врски: Отстранување на категорија using AWB
с (Правописна исправка, replaced: истотака → исто така using AWB)
с (→‎Надворешни врски: Отстранување на категорија using AWB)
[[Категорија:Спортски зданија во Кавадарци|Ј]]
[[Категорија:Кошаркарски собиралишта во Македонија|Ј]]
[[Категорија:Откривачи на хемиски елементи]]