Модра ветрушка: Разлика помеѓу преработките

Одземен 81 бајт ,  пред 2 години
с
→‎Надворешни врски: Отстранување на категорија using AWB
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Правописна исправка, replaced: истотака → исто така using AWB)
с (→‎Надворешни врски: Отстранување на категорија using AWB)
 
[[Категорија:Птици на Македонија]]
[[Категорија:Соколовидни]]
[[Категорија:Откривачи на хемиски елементи]]