Разлика помеѓу преработките на „Алберт Ајнштајн“

Додадени 63 бајти ,  пред 4 месеци
с
→‎Наводи: Додадена категорија using AWB
с (Замена со тековен назив на предлошка, replaced: цитирана книга → наведена книга (4) using AWB)
с (→‎Наводи: Додадена категорија using AWB)
[[Категорија:Теориски физичари]]
[[Категорија:Американски пронаоѓачи]]
[[Категорија:Германски нобеловци]]