Вернер Зомбарт: Разлика помеѓу преработките

Додадени 60 бајти ,  пред 2 години
с
→‎Наводи: Додадена категорија using AWB
[проверена преработка][проверена преработка]
с (→‎Наводи: Додадена категорија using AWB)
с (→‎Наводи: Додадена категорија using AWB)
[[Категорија:Членови на Пруската академија на науките]]
[[Категорија:Апсолвенти на Хумболтовиот универзитет]]
[[Категорија:Починати во Берлин]]