Разлика помеѓу преработките на „Македонски Албанци“

Нема измена во големината ,  пред 4 месеци
с
→‎Додатни информации: Замена со тековен назив на предлошка, replaced: цитирано списание → наведено списание using AWB
с (→‎Албанизација на Македонските Роми: Замена со тековен назив на предлошка, replaced: цитирана книга → наведена книга using AWB)
с (→‎Додатни информации: Замена со тековен назив на предлошка, replaced: цитирано списание → наведено списание using AWB)
 
== Додатни информации ==
* {{цитиранонаведено списание
| quotes =
| last = Brunnbauer