Разлика помеѓу преработките на „Хуан Хосе Лобато“

Одземени 2 бајти ,  пред 1 година
с
→‎Достигнувања: Исправка на име, replaced: Сан Ремо → Санремо (2) using AWB
с (→‎Достигнувања: Исправка на име, replaced: Сан Ремо → Санремо (2) using AWB)
::1. Етапа 3
: 4. Гран Премио Нобили Рубинетерие
: 4. [[Милано-Сан РемоСанремо 2014|Милано-Сан РемоСанремо]]
: 8. [[Ватенфал Класик 2014|Ватенфал Класик]]
;2015