Разлика помеѓу преработките на „.et“

Одземени 35 бајти ,  пред 10 месеци
с
→‎Надворешни врски: Стилска исправка, replaced: Никулец за главен интернет домен → домен-никулец using AWB
с (→‎Поврзано: Јазична исправка, replaced: Државен код на главен интернет домен → Највисок државен домен using AWB)
с (→‎Надворешни врски: Стилска исправка, replaced: Никулец за главен интернет домен → домен-никулец using AWB)
 
 
{{Домени}}
{{домен-никулец}}
{{Никулец за главен интернет домен}}
 
[[Категорија:Највисоки државни домени]]