Разлика помеѓу преработките на „Алберт Ајнштајн“

Додадени 69 бајти ,  пред 4 месеци
с
→‎Наводи: Додадена категорија using AWB
с (→‎Политички погледи: Правописна исправка, replaced: Втората Светска Војна → Втората светска војна using AWB)
с (→‎Наводи: Додадена категорија using AWB)
[[Категорија:Космолози]]
[[Категорија:Теориски физичари]]
[[Категорија:Американски пронаоѓачи]]