Разлика помеѓу преработките на „Кога лисјата паѓаат (ТВ серија)“

с
→‎Улоги: Правописна исправка, replaced: Глумецка → Глумица using AWB
с (Јазична исправка, replaced: актер → глумец, Актер → Глумец (2) using AWB)
с (→‎Улоги: Правописна исправка, replaced: Глумецка → Глумица using AWB)
|- style="color:white"
 
! style="background:#000; width:170px;"|Глумец/ГлумецкаГлумица|| ! style="background:#000; width:170px;"|Улога|| ! style="background:#000;"|Опис на улогата
 
|-