NGC 6946: Разлика помеѓу преработките

Додадени 44 бајти ,  пред 3 години
с
→‎Надворешни врски: Додадена категорија using AWB
[проверена преработка][проверена преработка]
с →‎Надворешни врски: Додадена категорија using AWB
с →‎Надворешни врски: Додадена категорија using AWB
Ред 59:
[[Категорија:Колдвелови објекти]]
[[Категорија:UGC-објекти]]
[[Категорија:PGC-објекти]]