Разлика помеѓу преработките на „Алберт Ајнштајн“

Додадени 44 бајти ,  пред 8 месеци
с
→‎Наводи: Додадена категорија using AWB
с (→‎Наводи: Додадена категорија using AWB)
с (→‎Наводи: Додадена категорија using AWB)
[[Категорија:Апсолвенти на Швајцарскиот федерален технолошки институт во Цирих]]
[[Категорија:Квантни физичари]]
[[Категорија:Космолози]]