Разлика помеѓу преработките на „Алберт Ајнштајн“

Додадени 149 бајти ,  пред 9 месеци
с
→‎Наводи: Додадена категорија using AWB
с (→‎Наводи: Додадена категорија using AWB)
[[Категорија:Добитници на медалот „Макс Планк“]]
[[Категорија:Странски членови на Кралското друштво]]
[[Категорија:Апсолвенти на Швајцарскиот федерален технолошки институт во Цирих]]