Разлика помеѓу преработките на „Вилијан Борхес да Силва“

нема опис на уредувањето
с (clean up, replaced: language=Portuguese → language=pt using AWB)
Ознака: Изворно уредување 2017
{{Состав на Бразил на Копа Америка 2019}}
 
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Борхес, Вилијан}}
[[Категорија:Живи луѓе]]
[[Категорија:Бразилски фудбалери]]
1.716

уредувања