Разлика помеѓу преработките на „Стив Возњак“

Додадени 118 бајти ,  пред 10 месеци
с
→‎Наводи: Додадена категорија using AWB
с (→‎Наводи: Јазична исправка, replaced: бизнисмени → стопанственици using AWB)
с (→‎Наводи: Додадена категорија using AWB)
[[Категорија:Вработени во Apple Inc.]]
[[Категорија:Американци со Полско потекло]]
[[Категорија:Апсолвенти на Калифорнискиот универзитет (Беркли)]]