Разлика помеѓу преработките на „Блерим Дестани“

Додадени 70 бајти ,  пред 1 година
нема опис на уредувањето
с (clean up, replaced: ==Биографија== → ==Животопис== using AWB)
Ознака: Изворно уредување 2017
{{Нормативна контрола}}
 
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Дестани, Блерим}}
[[Категорија:Албански глумци]]
[[Категорија:Живи луѓе]]
1.724

уредувања