Разлика помеѓу преработките на „Тито Петковски“

Додадени 109 бајти ,  пред 1 месец
с
→‎Надворешни врски: Додадена категорија using AWB
с (→‎Надворешни врски: Додадена категорија using AWB)
== Надворешни врски ==
* [http://217.16.70.245/default.aspx?pbroj=1946&stID=57762&pdate=20051203 Интервју со Тито Петковски по повод отцепувањето од СДСМ и формирањето на НСДП]
 
 
{{Македонија-политичар-никулец}}
 
{{DEFAULTSORT:Петковски, Тито}}
 
[[Категорија:Живи луѓе]]
[[Категорија:Претседатели на Собранието на Македонија]]
[[Категорија:Политичари од СДСМ]]
[[Категорија:Политичари од НСДП]]
 
 
[[Категорија:Псача]]
[[Категорија:Апсолвенти на универзитетот Св. Кирил и Методиј]]