Разлика помеѓу преработките на „Алберт Ајнштајн“

Одземени 2 бајти ,  пред 8 месеци
с
с (→‎Наводи: Додадена категорија using AWB)
[[Категорија:Членови на Американското филозофско друштво]]
[[Категорија:Личности овековечени во споменикот „Валхала“]]
[[Категорија:ДобитнициНосители на прускиот Орден за заслуги (граѓански)]]
[[Категорија:Добитници на медалот „Макс Планк“]]
[[Категорија:Странски членови на Кралското друштво]]