Разлика помеѓу преработките на „Мик Џегер“

Додадени 64 бајти ,  пред 11 месец
с
→‎Надворепни врски: Додадена категорија using AWB
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
с (→‎Надворепни врски: Додадена категорија using AWB)
 
{{Нормативна контрола}}
 
{{DEFAULTSORT:Џегер, Мик}}
{{commons|Mick Jagger}}
{{wikinews|Mick Jagger}}
 
{{DEFAULTSORT:Џегер, Мик}}
[[Категорија:Музичари]]
[[Категорија:Пејачи]]
[[Категорија:Витези-бакалауреати]]