Разлика помеѓу преработките на „Анри IV“

Додадени 66 бајти ,  пред 1 година
с
→‎top: Додадена категорија using AWB
с (→‎top: Додадена категорија using AWB)
 
{{Нормативна контрола}}
|}
 
[[Категорија:Бурбонска династија во Франција]]
[[Категорија:Кралеви на Франција]]
[[Категорија:Починати во 1610 година]]
[[Категорија:Европски монарси од 16 век]]
[[Категорија:Европски монарси од 17 век]]|}
[[Категорија:Витези на Подвеската]]