Стиви Вондер: Разлика помеѓу преработките

Додадени 118 бајти ,  пред 2 години
с
→‎Наводи: Додадена категорија using AWB
[проверена преработка][проверена преработка]
с (сеуште -> сѐ уште)
с (→‎Наводи: Додадена категорија using AWB)
 
{{Нормативна контрола}}
 
[[Категорија:Американски музичари]]
[[Категорија:Американски пејачи]]
[[Категорија:Добитници на Претседателскиот медал на слободата]]