Разлика помеѓу преработките на „Џејмс Стјуарт“

Додадени 117 бајти ,  пред 6 месеци
с
→‎Надворешни врски: Додадена категорија using AWB
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
с (→‎Надворешни врски: Додадена категорија using AWB)
 
{{Нормативна контрола}}
{{DEFAULTSORT:Стјуарт, Џејмс}}
 
{{DEFAULTSORT:Стјуарт, Џејмс}}
[[Категорија:Американски глумци]]
[[Категорија:Оскаровци]]
[[Категорија:Добитници на Претседателскиот медал на слободата]]