Вацлав Хавел: Разлика помеѓу преработките

Додадени 117 бајти ,  пред 2 години
с
→‎Надворешни врски: Додадена категорија using AWB
[проверена преработка][проверена преработка]
с (→‎Надворешни врски: Додадена категорија using AWB)
[[Категорија:Чешки политичари]]
[[Категорија:Носители на Големиот крст на Легијата на честа]]
[[Категорија:Добитници на Претседателскиот медал на слободата]]