Разлика помеѓу преработките на „Валентина Матвиенко“

с
→‎Надворешни врски: Додадена категорија using AWB
с (Правописна исправка, replaced: Санкт-Петербург → Санкт Петербург using AWB)
с (→‎Надворешни врски: Додадена категорија using AWB)
[[Категорија:Руски политичари]]
[[Категорија:Живи луѓе]]
[[Категорија:Добитници на Орденот на Црвеното знаме на трудот]]