Разлика помеѓу преработките на „Норман Борлог“

Додадени 98 бајти ,  пред 1 месец
с
→‎top: Додадена категорија using AWB
с (→‎top: Додадена категорија using AWB)
[[Категорија:Членови на Унгарската академија на науките]]
[[Категорија:Членови на Полската академија на науките]]
[[Категорија:Добитници на Националниот научен медал]]