Чарлс Лајл: Разлика помеѓу преработките

Додаден 81 бајт ,  пред 2 години
с
→‎Надворешни врски: Додадена категорија using AWB
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Додадена категорија using AWB)
с (→‎Надворешни врски: Додадена категорија using AWB)
[[Категорија:Членови на Кралската шведска академија на науките]]
[[Категорија:Добитници на прускиот Орден за заслуги (граѓански)]]
[[Категорија:Добитници на Коплиевиот медал]]