Џон Хершел: Разлика помеѓу преработките

Додаден 81 бајт ,  пред 2 години
с
→‎Наводи: Додадена категорија using AWB
[проверена преработка][проверена преработка]
с (→‎Наводи: Додадена категорија using AWB)
с (→‎Наводи: Додадена категорија using AWB)
[[Категорија:Добитници на прускиот Орден за заслуги (граѓански)]]
[[Категорија:Добитници на Златниот медал од Кралското астрономско друштво]]
[[Категорија:Добитници на Коплиевиот медал]]