Џон Хершел: Разлика помеѓу преработките

Додадени 139 бајти ,  пред 3 години
с
→‎Наводи: Додадена категорија using AWB
[проверена преработка][проверена преработка]
с Додадена категорија using AWB
с →‎Наводи: Додадена категорија using AWB
Ред 47:
[[Категорија:Членови на Кралската шведска академија на науките]]
[[Категорија:Добитници на прускиот Орден за заслуги (граѓански)]]
[[Категорија:Добитници на Златниот медал од Кралското астрономско друштво]]