Разлика помеѓу преработките на „Никола Саркози“

Додадени 113 бајти ,  пред 10 месеци
с
→‎Наводи: Јазична исправка using AWB
с (clean up, replaced: ==Биографија== → ==Животопис== using AWB)
с (→‎Наводи: Јазична исправка using AWB)
[[Категорија:Претседатели на Франција]]
[[Категорија:Живи луѓе]]
[[Категорија:Добитници на Големиот крст на Легијата на честа]]