Разлика помеѓу преработките на „Алберт Ајнштајн“

Додадени 118 бајти ,  пред 4 месеци
с
→‎Наводи: Додадена категорија using AWB
(clean up, replaced: | coauthors= → |author2= using AWB)
с (→‎Наводи: Додадена категорија using AWB)
[[Категорија:Членови на Американското филозофско друштво]]
[[Категорија:Личности овековечени во споменикот „Валхала“]]
[[Категорија:Добитници на прускиот Орден за заслуги (граѓански)]]