Љубовта е вечна: Разлика помеѓу преработките

Додадени 142 бајти ,  пред 14 години
веб сајт
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Менува: en:Mañana Es Para Siempre)
(веб сајт)
|first_aired = [[20 октомври]] [[2008]]
|last_aired = [[2009]]
|website = http://www2.esmas.com/entretenimiento/telenovelas/manana-es-para-siempre
|imdb_id =
|followed_by = непознато
 
==Надворешни врски==
*[ http://www2.esmas.com/entretenimiento/telenovelas/manana-es-para-siempre Официјална веб страна]
*[ / Интернет филмска датабаза]
 
2.930

уредувања