Разлика помеѓу преработките на „Смилковци“

Додадени 18 бајти ,  пред 8 месеци
с
→‎top: Стилска исправка, replaced: општина=Општина Гази Баба → општина=Гази Баба using AWB
с (→‎Општествени установи: Јазична исправка, replaced: Општествени институции → Општествени установи using AWB)
с (→‎top: Стилска исправка, replaced: општина=Општина Гази Баба → општина=Гази Баба using AWB)
| слика мапа=
| име=Смиљковци
| општина=[[Општина Гази Баба|Гази Баба]]
| популација= 345
| поштенски број=