Разлика помеѓу преработките на „Кочанско“

Додаден 51 бајт ,  пред 11 месец
с (→‎Поврзано: Јазична исправка, replaced: Види исто така → Поврзано using AWB)
 
== Поврзано ==
* [[ЛистаСписок на населени места во Република Македонија#Кочански села%D0%9A%D0%BE%D1%87%D0%B0%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B8%20%D1%81%D0%B5%D0%BB%D0%B0|Кочански села]], според актуелната територијална поделба на [[Република Македонија]].
 
== Наводи ==