Разлика помеѓу преработките на „Тетовско“

Додадени 2 бајти ,  пред 2 месеци
с (→‎Поврзано: Јазична исправка, replaced: Види исто така → Поврзано using AWB)
 
 
== Поврзано ==
* [[Листасписок на населени места во Република Македонија#Тетовски села|Тетовски села]], според актуелната територијална поделба на [[Република Македонија]].
 
{{никулец}}