Разлика помеѓу преработките на „Лојане“

Одземени 4 бајти ,  пред 9 месеци
с
→‎Општествени установи: Јазична исправка, replaced: Општествени институции → Општествени установи using AWB
с (→‎top: Замена со прикладна предлошка за никулци, replaced: {{Мак-никулец}} → {{Македонија-гео-никулец}} using AWB)
с (→‎Општествени установи: Јазична исправка, replaced: Општествени институции → Општествени установи using AWB)
|}
 
== Општествени институцииустанови ==
 
== Администрација и политика ==