Разлика помеѓу преработките на „Старо Село (Порече)“

Одземени 4 бајти ,  пред 9 месеци
с
→‎Општествени установи: Јазична исправка, replaced: Општествени институции → Општествени установи using AWB
с (→‎Наводи: Јазична исправка, replaced: Референци → Наводи using AWB)
с (→‎Општествени установи: Јазична исправка, replaced: Општествени институции → Општествени установи using AWB)
|}
 
== Општествени институцииустанови ==
 
== Самоуправа и политика ==