Разлика помеѓу преработките на „Еренбрајтштајн“

Одземени 6 бајти ,  пред 4 месеци
с
→‎Наводи: Јазична исправка, replaced: Референци → Наводи using AWB
(clean up, replaced: Листа на → Список на using AWB)
с (→‎Наводи: Јазична исправка, replaced: Референци → Наводи using AWB)
* Пруски семафор систем
 
== РеференциНаводи ==
{{Наводи|2}}