Разлика помеѓу преработките на „Тимар“

Одземени 6 бајти ,  пред 1 година
с
→‎Наводи: Јазична исправка, replaced: Референци → Наводи using AWB
с (Јазична исправка, replaced: Отоманската империја → Отоманското Царство using AWB)
с (→‎Наводи: Јазична исправка, replaced: Референци → Наводи using AWB)
 
* [[Хас]]
 
== РеференциНаводи ==
<references />