Разлика помеѓу преработките на „Старо Село (Порече)“

Одземени 6 бајти ,  пред 9 месеци
с
→‎Наводи: Јазична исправка, replaced: Референци → Наводи using AWB
с (→‎Надворешни врски: Замена со прикладна предлошка за никулци, replaced: {{Мак-никулец}} → {{Македонија-гео-никулец}} using AWB)
с (→‎Наводи: Јазична исправка, replaced: Референци → Наводи using AWB)
{{Населени места во општина Македонски Брод (2004)}}
 
== РеференциНаводи ==
<references />