Разлика помеѓу преработките на „Плаошник“

Додадени 68 бајти ,  пред 12 години
с
kategorija
с (kategorija)
с (kategorija)
{{reflist}}
 
[[Категорија:Значајни археолошки локалитети (Република Македонија)]]
[[Категорија:Охридски знаменитости]]
4.318

уредувања