Разлика помеѓу преработките на „Луго“

Додадени 30 бајти ,  пред 8 месеци
с
→‎top: Јазична исправка, replaced: КомаркаОкруг using AWB
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
с (→‎top: Јазична исправка, replaced: КомаркаОкруг using AWB)
|subdivision_type2 = [[Покраини во Шпанија|Покраина]]
|subdivision_name2 = [[Луго (покраина)|Луго]]
|subdivision_type3 = [[КомаркаОкрузи во Шпанија|Округ]]
|subdivision_name3 = [[Луго (комарка)|Луго]]
|parts_type =
 
{{Нормативна контрола}}
 
[[Категорија:Луго (покраина)]]
[[Категорија:Свети градови]]