Разлика помеѓу преработките на „Шефилд“

Одземени 2 бајти ,  пред 8 месеци
с
Стилска исправка, replaced: Временска зона → Часовен појас using AWB
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
с (Стилска исправка, replaced: Временска зона → Часовен појас using AWB)
 
1° 28' [[Источна должина|ист. д.]]
|- class="odd"
| [[ВременскаЧасовен зонапојас|UTC]]: || +1
|- class="odd"
|- class="hrow"
{{рв|Sheffield}}
* [http://www.sheffield.gov.uk/ Градски портал] {{en}}
 
 
{{Англија-гео-никулец}}
 
{{Нормативна контрола}}
 
[[Категорија:Шефилд| ]]
[[Категорија:Градови во Англија]]