Разлика помеѓу преработките на „Асиметрична дигитална претплатничка линија“

с
Бот Менува: af:ADSL
с (ситна промена)
с (Бот Менува: af:ADSL)
[[Категорија:Интернет]]
 
[[af:AdslADSL]]
[[ar:خط اشتراك رقمي غير متماثل]]
[[bg:Асиметрична цифрова абонатна линия]]
46.384

уредувања