Разлика помеѓу преработките на „Катраница“

Одземени 4 бајти ,  пред 8 месеци
с
→‎Општествени установи: Јазична исправка, replaced: Општествени институции → Општествени установи using AWB
с (→‎Општествени установи: Јазична исправка, replaced: Општествени институции → Општествени установи using AWB)
== Демографија ==
 
== Општествени институцииустанови ==
 
== Културни и природни знаменитости ==