Разлика помеѓу преработките на „Национална арена „Тоше Проески““

Нема измена во големината ,  пред 1 година
Одбиена последната промена (од Aleksskopje) и ја поврати преработката 3897818 на Ehrlich91
Ознаки: Мобилно уредување Мобилно семрежно уредување
(Одбиена последната промена (од Aleksskopje) и ја поврати преработката 3897818 на Ehrlich91)
главен_изведувач = [[ГП Бетон]]|
играат = [[ФК Работнички]]<br />[[ФК Вардар]] <br />[[Национален фудбалски тим на Македонија]] | |
капацитет = 3336.460400 |
}}