Разлика помеѓу преработките на „Папа Јулиј I“

Додаден 1 бајт ,  пред 2 месеци
с
→‎top: Јазична исправка, replaced: Јулие → Јулиј using AWB
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
с (→‎top: Јазична исправка, replaced: Јулие → Јулиј using AWB)
 
{{Нормативна контрола}}
 
{{DEFAULTSORT:ЈулиеЈулиј I}}
[[Категорија:Починати во 352 година]]
[[Категорија:Папи]]